În desfășurare
Anunț de participare
Servicii de proiectare și execuție pentru realizarea obiectivului de investiții ”CONECTARE PARCURI FOTOVOLTAICE LA STATIA ELECTRICA DE 110 KV BRAZI”
- Număr anunț
- SCN1179449
- Autoritate contractantă
- JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.221.500 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 10:37
- Termen limită
- 28.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1279349
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (28.09.2026 15:00).
Valoare estimată
18.221.500 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.