Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 5,4% sub estimat

Proiectare, executie lucrari și asistenta tehnica din partea proiectantului pe perioada executiei lucrarilor pentru obiectivul de investitie: „Construire Stadionul Tineretului, Municipiul Brașov, str. Stadionului, nr. 14, județul Brașov”- 14792

Număr anunț
CAN1173671
Autoritatea contractantăInstituția sau compania publică care cumpără: o primărie, un spital, o școală, un minister. Ea organizează procedura, răspunde la clarificări, evaluează ofertele și semnează contractul.
COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
Furnizor / câștigător
BOG ART SRL (CUI 17487)
CPVCodul din Vocabularul comun al achizițiilor publice (nomenclatorul UE) care spune ce se cumpără, de la domenii largi (primele cifre) la produse anume. După el îți găsim licitațiile potrivite.
45212224-2 · Lucrari de constructii de stadioane (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitația deschisăProcedura în care orice firmă interesată poate depune ofertă. E folosită mai ales la contractele mari; peste pragurile europene anunțul apare și în Jurnalul Oficial al UE.
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109.067.670,67 RON
Valoare atribuită
103.165.356,71 RON 5,4% sub estimat
Data anunțului
03.09.2026 13:04
Anunț de participare
CN1076478

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
BOG ART SRL CUI RO 17487
Asociați 3
EREN CONS SRL CUI RO 17203875
Subcontractanți 9
CUADRIPOL SA CUI 7799933
IMSAT-CUADRIPOL SA CUI RO 1093431
INSTAL TERM SRL CUI 11595273
INTER HEAT SRL CUI RO30945898
KONE ASCENSORUL SA CUI RO24387592
SPORTS FIELDS S.R.L. CUI RO13341123
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
MIS GRUP CUI RO 12472562
Asociați 3
AQUA SERV SRL CUI RO 16469969
Subcontractanți 6
ECKON CEI SRL CUI RO 16412792
TENERGO S.R.L. CUI 32359844
VAFROM SERVICE SRL CUI RO 36416110
Terți + subcontractanți 1
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
ELECTROGRUP SA CUI RO 9256208
Asociați 1
Subcontractanți 5
EURO METERS SRL CUI RO 14491951
SAMUS TEC S.A. CUI 35350378
Terți + subcontractanți 1
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

103.165.356,71 RON

din 109.067.670,67 RON estimat 5,4%

Adjudecat la 94,6% din estimat · economie 5.902.313,96 RON

Deschise acum pe acest cod

Nicio licitație deschisă acum pe 45212224-2. Apar constant — primești email în ziua în care apare una.

Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuit
Salvează în proiecte

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.