Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 5,4% sub estimat
Proiectare, executie lucrari și asistenta tehnica din partea proiectantului pe perioada executiei lucrarilor pentru obiectivul de investitie: „Construire Stadionul Tineretului, Municipiul Brașov, str. Stadionului, nr. 14, județul Brașov”- 14792
- Număr anunț
- CAN1173671
- Autoritatea contractantăInstituția sau compania publică care cumpără: o primărie, un spital, o școală, un minister. Ea organizează procedura, răspunde la clarificări, evaluează ofertele și semnează contractul.
- COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
- Furnizor / câștigător
- BOG ART SRL (CUI 17487)
- CPVCodul din Vocabularul comun al achizițiilor publice (nomenclatorul UE) care spune ce se cumpără, de la domenii largi (primele cifre) la produse anume. După el îți găsim licitațiile potrivite.
- 45212224-2 · Lucrari de constructii de stadioane (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitația deschisăProcedura în care orice firmă interesată poate depune ofertă. E folosită mai ales la contractele mari; peste pragurile europene anunțul apare și în Jurnalul Oficial al UE.cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 109.067.670,67 RON
- Valoare atribuită
- 103.165.356,71 RON 5,4% sub estimat
- Data anunțului
- 03.09.2026 13:04
- Anunț de participare
- CN1076478
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
BOG ART SRL CUI RO 17487
Asociați 3
ARCADIA AEN ARCHITECTURE & PM SRL CUI RO18568071
EREN CONS SRL CUI RO 17203875
GENERAL CONSTRUCT SRL CUI RO 6908390
Subcontractanți 9
ARSTAL SYSTEMS DESIGN SRL CUI RO31850710
CUADRIPOL SA CUI 7799933
IMSAT-CUADRIPOL SA CUI RO 1093431
INSTAL TERM SRL CUI 11595273
INTER HEAT SRL CUI RO30945898
KONE ASCENSORUL SA CUI RO24387592
CONECO ROMANIA S.R.L. CUI RO386441
SPORTS FIELDS S.R.L. CUI RO13341123
TRIPTIC ARCHITECTURE & ENGINEERING S.R.L. CUI RO 32658226
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
MIS GRUP CUI RO 12472562
Asociați 3
AD ASTRA IPP S.R.L. CUI 44761135
AQUA SERV SRL CUI RO 16469969
CONSTRUCTII CONICO SRL CUI RO 544827
Subcontractanți 6
ASCENSOR ADVERTISING SRL CUI 21770894
D&D EUROPROIECT INSTAL S.R.L. CUI 42300372
ECKON CEI SRL CUI RO 16412792
ECO GARDEN CONSTRUCT SRL CUI RO 28133414
TENERGO S.R.L. CUI 32359844
VAFROM SERVICE SRL CUI RO 36416110
Terți + subcontractanți 1
K-BOX CONSTRUCTION DESIGN SRL CUI RO29079097
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
ELECTROGRUP SA CUI RO 9256208
Asociați 1
ALLIED ENGINEERS GRUP SRL CUI RO19122998
Subcontractanți 5
EURO METERS SRL CUI RO 14491951
IMSAT SERVICE CLUJ SA CUI 5178727
INSTAL DATA PROIECT SRL CUI RO11062173
SAMUS TEC S.A. CUI 35350378
SIXENSE SOLUTIONS S.R.L. CUI 42870039
Terți + subcontractanți 1
LUCIAN SIMION ARHITECTURA SRL CUI RO 27239400
Valoare atribuită
103.165.356,71 RON
din 109.067.670,67 RON estimat
5,4%
Adjudecat la 94,6% din estimat · economie 5.902.313,96 RON
Deschise acum pe acest cod
Nicio licitație deschisă acum pe 45212224-2. Apar constant — primești email în ziua în care apare una.
Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.