Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 15,4% sub estimat
Ecograf multidisciplinar de inalta performanta
- Număr anunț
- CAN1173686
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Cod CPV
- 33112200-0 · Ecograf (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.395.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.180.000 RON 15,4% sub estimat
- Data anunțului
- 03.09.2026 13:03
- Anunț de participare
- CN1092593
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (4)
Termen prelungit-
25.06.2026 11:14Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1092593.pdf
-
23.06.2026 14:37Decizie CNSCDecizie CNSC
-
05.06.2026 11:27ContestatieContestatie
-
02.06.2026 10:10Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareraspuns consolidat
Valoare atribuită
1.180.000 RON
din 1.395.000 RON estimat
15,4%
Adjudecat la 84,6% din estimat · economie 215.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.