Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Uscator de rufe ARCTIC A2T29253W, Pompa de caldura, 9 kg, 15 programe, Clasa C, alb
- Număr anunț
- DA41102489
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie din Craiova (CUI 10815397)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39713200-5 · Masini de spalat rufe si masini de uscat rufe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.066,11 RON
- Valoare atribuită
- 2.066,11 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 09:08
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 09:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.066,11 RON
din 2.066,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro