Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale curatenie

Număr anunț
DA41102322
Autoritate contractantă
Caminul pentru persoane varstnice Cehu Silvaniei (CUI 4291840)
Furnizor / câștigător
ZAMFIRA COM SRL (CUI 9408942)
Cod CPV
33720000-3 · Aparate de ras si truse de manichiura sau de pedichiura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.224,10 RON
Valoare atribuită
1.224,10 RON
Data publicării
03.09.2026 08:58
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 09:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.224,10 RON

din 1.224,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.