Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SV DE CATERING – FURNIZARE ȘI LIVRARE SANDVIȘURI PENTRU ELEVI ÎN PERIOADA SEPTEMBRIE – IUNIE 26-27
- Număr anunț
- DA41102935
- Autoritate contractantă
- COMUNA SLOBOZIA CIORASTI (CUI 4297843)
- Furnizor / câștigător
- RAY COM MODE SRL (CUI RO1444745)
- Cod CPV
- 55524000-9 · Servicii de catering pentru scoli (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 121.725,10 RON
- Valoare atribuită
- 121.725,10 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 09:29
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 09:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
121.725,10 RON
din 121.725,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro