Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DISPOZITIV INCHIDERE USI
- Număr anunț
- DA41100761
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01227 Constanta (CUI 4300655)
- Furnizor / câștigător
- SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
- Cod CPV
- 44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 146,58 RON
- Valoare atribuită
- 146,58 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 15:31
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 09:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
146,58 RON
din 146,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro