Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Bilet avion Bucuresti-Tbilisi-Bucuresti
- Număr anunț
- DA41099834
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01180 Brasov (CUI 12836779)
- Furnizor / câștigător
- COMPLETUR TRAVEL SRL (CUI RO38346428)
- Cod CPV
- 60420000-8 · Servicii de transport aerian ocazional (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.080 RON
- Valoare finală
- 10.080 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 14:39
- Data finalizării
- 03.09.2026 09:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.