Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bilet avion Bucuresti-Tbilisi-Bucuresti

Număr anunț
DA41102445
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01180 Brasov (CUI 12836779)
Furnizor / câștigător
COMPLETUR TRAVEL SRL (CUI RO38346428)
Cod CPV
60420000-8 · Servicii de transport aerian ocazional (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.036,61 RON
Valoare atribuită
11.036,61 RON
Data publicării
03.09.2026 09:05
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 09:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.036,61 RON

din 11.036,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.