Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestarium 5 mg-cpr. film. x 30-comanda ferma

Număr anunț
DA41103064
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL VATRA DORNEI (CUI 4535414)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
Cod CPV
33622800-4 · Medicamente pentru sistemul renin-angiotensin (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
208,30 RON
Valoare atribuită
208,30 RON
Data publicării
03.09.2026 09:36
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 09:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

208,30 RON

din 208,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.