Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DDD SC5 SI SC10
- Număr anunț
- DA41093272
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SFINTII MARTIRI BRANCOVENI (CUI 31062984)
- Furnizor / câștigător
- DERATON EXPRES DDD SRL (CUI RO32595411)
- Cod CPV
- 90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.359,88 RON
- Valoare atribuită
- 16.359,88 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 09:43
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 09:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.359,88 RON
din 16.359,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro