Ofertă acceptată Cumpărare directă

PELETI 15KG/SAC RASINOASE ENPLUS A1 HS si TRANSPORT MACARA ,

Număr anunț
DA41105283
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA AGAS (CUI 23198650)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
09111400-4 · Combustibili pe baza de lemn (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.780,15 RON
Valoare atribuită
19.780,15 RON
Data publicării
03.09.2026 11:18
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 11:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.780,15 RON

din 19.780,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.