Acasă · Licitații
· Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Kit 1 seringa injector Sino Power S (single head)
- Număr anunț
- DA41105083
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA SAPOCA (CUI 3724415)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL MEDICAL SOLUTIONS SRL (CUI RO26292537)
- Cod CPV
- 33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 825 RON
- Valoare atribuită
- 825 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 11:09
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 11:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
825 RON
din 825 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro