Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie

Număr anunț
DA41104668
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT MICUL PRINT (CUI 29347866)
Furnizor / câștigător
DR. BULIGA VIOLETA-MIHAELA -MEDIC SPECIALIST MEDICINA DE FAMILIE/SPECIALIST MEDICINA MUNCII (CUI 31638298)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.760 RON
Valoare atribuită
3.760 RON
Data publicării
03.09.2026 10:53
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 10:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.760 RON

din 3.760 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.