Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BOTOSI CHIRURGICALI/ BOTOSEI / CIPICI / ACOPERTORI DE UNICA FOLOSINTA-Aviz A.N.M.D.M.R, 2.5 MICR
- Număr anunț
- DA41104205
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
- Furnizor / câștigător
- LARA MED IMPEX S.R.L. (CUI 43051830)
- Cod CPV
- 18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.800 RON
- Valoare atribuită
- 1.800 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 10:30
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 13:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.800 RON
din 1.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro