Ofertă acceptată Cumpărare directă

Notiuni fundamentale de igiena

Număr anunț
DA41103373
Autoritate contractantă
Liceul ,,Regele Carol I” Ostrov (CUI 29348373)
Furnizor / câștigător
TIMNIC SRL (CUI 24405311)
Cod CPV
85142300-9 · Servicii de igiena (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.350 RON
Valoare atribuită
1.350 RON
Data publicării
03.09.2026 09:51
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 10:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.350 RON

din 1.350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.