Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MANUSI CHIRURGICALE PUDRATE STERILE 6,5-2000; 7,5-1200; 8-800.
- Număr anunț
- DA41103352
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
- Furnizor / câștigător
- LARA MED IMPEX S.R.L. (CUI 43051830)
- Cod CPV
- 33141420-0 · Manusi chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.600 RON
- Valoare atribuită
- 5.600 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 09:50
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 13:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.600 RON
din 5.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro