Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MATERIALE PENTRU CURATENIE
- Număr anunț
- DA41102903
- Autoritate contractantă
- CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE SF. SPIRIDON (CUI 3127433)
- Furnizor / câștigător
- FARMEC SA (CUI RO199150)
- Cod CPV
- 33711400-1 · Produse cosmetice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.678 RON
- Valoare atribuită
- 4.678 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 09:27
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 10:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.678 RON
din 4.678 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro