Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Comision bilete spectacole/concerte. Servicii de tiparire bilete spectacol/concerte
- Număr anunț
- DA41106060
- Autoritate contractantă
- FILARMONICA "ION DUMITRESCU (CUI 7538326)
- Furnizor / câștigător
- Departamentul Logistic Event (CUI RO18215878)
- Cod CPV
- 66151100-4 · Servicii de vanzare cu amanuntul prin intermediul pietei electronice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.602,55 RON
- Valoare atribuită
- 3.602,55 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 11:49
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 12:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.602,55 RON
din 3.602,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro