Acasă · Licitații
· Materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET Materiale pentru instalații termice si sanitare+MANOPERA INSTALARE
- Număr anunț
- DA41105650
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "THEODOR ROSETTI" SOLESTI (CUI 28507756)
- Furnizor / câștigător
- ARICOMP MB S.R.L. (CUI 41639584)
- Cod CPV
- 44115200-1 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 68.638,47 RON
- Valoare atribuită
- 68.638,47 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 11:34
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 11:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
68.638,47 RON
din 68.638,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro