Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTA PAINE

Număr anunț
DA41105229
Autoritate contractantă
CAMIN PENSIONARI (CUI 4540828)
Furnizor / câștigător
AFER SRL (CUI RO1971702)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.906,94 RON
Valoare atribuită
1.906,94 RON
Data publicării
03.09.2026 11:16
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 11:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.906,94 RON

din 1.906,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.