Ofertă acceptată Cumpărare directă

BACANIE

Număr anunț
DA41104833
Autoritate contractantă
Gradinita Insir"te Margarite (CUI 4340595)
Furnizor / câștigător
ARULA CUNATURA S.R.L. (CUI 44679443)
Cod CPV
15890000-3 · Diverse produse alimentare si produse uscate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48.800 RON
Valoare atribuită
48.800 RON
Data publicării
03.09.2026 11:00
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 11:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48.800 RON

din 48.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.