Ofertă acceptată Cumpărare directă

BRANZA PROASPATA ,IAURT ,BRANZA TOPITA,SMANTANA,CASCAVAL,TELEMEA PROASPATA

Număr anunț
DA41103908
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL URZICENI (CUI 4364969)
Furnizor / câștigător
ERBACOM SRL (CUI 6345432)
Cod CPV
15542100-0 · Cottage cheese (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.167,50 RON
Valoare atribuită
2.167,50 RON
Data publicării
03.09.2026 10:16
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 11:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.167,50 RON

din 2.167,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.