Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTA PRODUSE DE PATISERIE SI COFETARIE

Număr anunț
DA41103685
Autoritate contractantă
CAMIN PENSIONARI (CUI 4540828)
Furnizor / câștigător
FOOD DELIVERY SRL (CUI 32623066)
Cod CPV
15812200-5 · Produse de cofetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.112 RON
Valoare atribuită
5.112 RON
Data publicării
03.09.2026 10:05
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 10:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.112 RON

din 5.112 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.