Ofertă acceptată Cumpărare directă

PAINE ALBA VP FEL 500G VALCEA

Număr anunț
DA41101444
Autoritate contractantă
Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu-Valcea (CUI 2540872)
Furnizor / câștigător
VEL PITAR SA (CUI RO21229091)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
02.09.2026 20:09
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 10:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.