Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem de muzeotehnică digitală: 5 pupitre tactile 55” + 2 vitrine cu ecran culisant 27”, 7 aplicați
- Număr anunț
- DA41100716
- Autoritate contractantă
- MUZEUL BRAILEI (CUI 5217575)
- Furnizor / câștigător
- MULTIMEDIA DISPLAYS DEVELOPMENT MANAGEMENT S.R.L. (CUI 40129471)
- Cod CPV
- 39154000-6 · Echipament de expozitie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 169.752 RON
- Valoare atribuită
- 169.752 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 15:28
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 10:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
169.752 RON
din 169.752 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro