Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,2% sub estimat
Servicii de dirigentie de santier
- Număr anunț
- DA41082070
- Autoritate contractantă
- Comuna Voinesti (Consiliul Local Voinesti) (CUI 4344600)
- Furnizor / câștigător
- BUCUROIU CONSTRUCT S.R.L. (CUI 36827506)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.529 RON
- Valoare atribuită
- 16.500 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 01.09.2026 08:28
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 11:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.500 RON
din 16.529 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 29 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.