Ofertă refuzată Cumpărare directă

Rechizite scolare

Număr anunț
DA41104163
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MURES (CUI 9719809)
Furnizor / câștigător
COLOR GOLD SRL (CUI RO30349216)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.570 RON
Valoare finală
65,50 RON
Data publicării
03.09.2026 10:28
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 11:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.