Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masina de spalat rufe Beko BM3WFST411415W, 11 Kg, 1400 RPM, Clasa A, SteamCure, Recycled Tub, ProSm

Număr anunț
DA41103492
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 1 (CUI 28363421)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
42716120-5 · Masini de spalat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.539,14 RON
Valoare atribuită
4.639,58 RON
Data publicării
03.09.2026 09:56
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 11:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.639,58 RON

din 4.539,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.