Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE DIDACTICE

Număr anunț
DA41101442
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 VULTURU (CUI 28052530)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.258,46 RON
Valoare atribuită
2.258,46 RON
Data publicării
02.09.2026 19:54
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 13:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.258,46 RON

din 2.258,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.