Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dispozitiv pentru dezghetare pungi plasmasi incalzit pungi sange

Număr anunț
DA41103210
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "Dr. Eugen Nicoara" REGHIN (CUI 1235218)
Furnizor / câștigător
SAPACO 2000 SA (CUI RO12358950)
Cod CPV
33194210-1 · Aparate de transfuzie sanguina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46.409,36 RON
Valoare atribuită
46.409,36 RON
Data publicării
03.09.2026 09:43
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 10:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.409,36 RON

din 46.409,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.