Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE DE CONSTRUCTII SI FINISAJE

Număr anunț
DA41102325
Autoritate contractantă
Comuna Salatig (Primaria Comunei Salatig) (CUI 4291883)
Furnizor / câștigător
RIMAT CONS S.R.L. (CUI 18181430)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.976,03 RON
Valoare atribuită
32.976,03 RON
Data publicării
03.09.2026 08:59
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 11:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.976,03 RON

din 32.976,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.