Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ALCOOL SANITAR 70% 500 ml AVIZ BIOCID
- Număr anunț
- DA41105656
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Neurologie si Boli Neurovasculare (CUI 7548010)
- Furnizor / câștigător
- MARATON 92 IMPEX (CUI RO3214033)
- Cod CPV
- 24322500-2 · Alcool (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 560 RON
- Valoare atribuită
- 560 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 11:34
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 12:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
560 RON
din 560 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro