Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CARTI

Număr anunț
DA41105353
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA BUCOVINEI I.G.SBIERA SUCEAVA (CUI 4244075)
Furnizor / câștigător
DIRECT CLIENT SERVICES SRL (CUI RO11648548)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.106,21 RON
Valoare atribuită
2.106,21 RON
Data publicării
03.09.2026 11:21
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 11:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.106,21 RON

din 2.106,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.