Ofertă acceptată Cumpărare directă

Catalog scolar, cop. piele ecologica Pregatitoare

Număr anunț
DA41103856
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Somes Odorhei (CUI 21718640)
Furnizor / câștigător
ALPHA GROUP SRL (CUI RO14346218)
Cod CPV
22461000-9 · Cataloage (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
132 RON
Valoare atribuită
153 RON
Data publicării
03.09.2026 10:13
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 10:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

153 RON

din 132 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.