Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PT+Executie Teren multisport 40x20 m cu gazon sintetic multifuncțional Scoala Gimnaziala
- Număr anunț
- DA41103518
- Autoritate contractantă
- ORASUL TALMACIU (CUI 4270732)
- Furnizor / câștigător
- ATLAS SPORT SRL (CUI 31806715)
- Cod CPV
- 45212200-8 · Lucrari de constructii de complexe sportive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 307.902,15 RON
- Valoare atribuită
- 307.902,15 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 09:57
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 11:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
307.902,15 RON
din 307.902,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro