Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet promovare
- Număr anunț
- DA41102974
- Autoritate contractantă
- Muzeul Viticulturii si Pomiculturii-Golesti (CUI 4469558)
- Furnizor / câștigător
- ARVES COM SRL (CUI RO3086120)
- Cod CPV
- 22100000-1 · Carti, brosuri si pliante tiparite (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.215 RON
- Valoare atribuită
- 13.215 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 09:31
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 10:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.215 RON
din 13.215 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro