Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet achizitie- Cazarmament articole de inox
- Număr anunț
- DA41102890
- Autoritate contractantă
- CREȘA "MICII MAGICIENI (CUI 45450331)
- Furnizor / câștigător
- INOXRIV ROMANIA SRL (CUI RO10459265)
- Cod CPV
- 39221210-2 · Farfurii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.014,73 RON
- Valoare atribuită
- 40.014,73 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 09:27
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 11:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
40.014,73 RON
din 40.014,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro