Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rexa_PRO-C08- 434A_21T039X540_O
- Număr anunț
- DA41101491
- Autoritate contractantă
- APA TARNAVEI MARI SA (CUI RO19502679)
- Furnizor / câștigător
- WILO ROMANIA SRL (CUI RO11185370)
- Cod CPV
- 42122130-0 · Pompe de apa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.536,80 RON
- Valoare atribuită
- 14.536,80 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 07:08
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 10:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.536,80 RON
din 14.536,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro