Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Range Extender Wi-Fi TP-Link RE315 AC1200, OneMesh
- Număr anunț
- DA41104493
- Autoritate contractantă
- S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
- Furnizor / câștigător
- INTER MEDIA SYS CONSULTING SRL (CUI RO24402609)
- Cod CPV
- 32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 179 RON
- Valoare atribuită
- 179 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 10:45
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 11:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
179 RON
din 179 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro