Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MENTENANTA ECHIPAMENTELOR SI INSTALATIILOR ELECTRICE MT si JT
- Număr anunț
- DA41104455
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA TEHNOLOGII PENTRU ENERGIA NUCLEARA (CUI RO32306920)
- Furnizor / câștigător
- TIAB SA (CUI RO1555115)
- Cod CPV
- 50324200-4 · Servicii de intretinere preventiva (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.767 RON
- Valoare atribuită
- 28.767 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 10:43
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 11:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
28.767 RON
din 28.767 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro