Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALCOOL SANITAR SPIRT SANIBLUE 500ML AVIZAT MS

Număr anunț
DA41104173
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA ILFOV (CUI 10086689)
Furnizor / câștigător
KROGOLD INDUSTRIES LTD S.R.L. (CUI RO4680384)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
380 RON
Valoare atribuită
380 RON
Data publicării
03.09.2026 10:29
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 12:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

380 RON

din 380 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.