Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii rigole

Număr anunț
DA41104064
Autoritate contractantă
Comuna Bralostita (CONSILIUL LOCAL BRALOSTITA Jud. Dolj) (CUI 4554343)
Furnizor / câștigător
BRB TRANSCONSTRUCT SRL (CUI 32991440)
Cod CPV
45232453-2 · Lucrari de constructii de canale de scurgere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65.860 RON
Valoare atribuită
65.860 RON
Data publicării
03.09.2026 10:23
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 10:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

65.860 RON

din 65.860 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.