Ofertă acceptată Cumpărare directă

MANUSI NITRIL ALBASTRE 100 BUC/CUTIE

Număr anunț
DA41103031
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Silvic Dr. Nicolae Rucareanu (CUI 29369414)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI RO25109101)
Cod CPV
18424000-7 · Manusi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
93,30 RON
Valoare atribuită
93,30 RON
Data publicării
03.09.2026 09:34
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 12:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

93,30 RON

din 93,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.