Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MANUSI EXAMINARE MARIMEA S
- Număr anunț
- DA41102327
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DOROHOI (CUI 13727320)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
- Cod CPV
- 18424300-0 · Manusi de unica folosinta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 140 RON
- Valoare atribuită
- 140 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 08:59
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 10:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
140 RON
din 140 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro