Ofertă acceptată Cumpărare directă

sistem acces point

Număr anunț
DA41097504
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DRAGOMIR HURMUZESCU (CUI 4300795)
Furnizor / câștigător
ELECTRA SMART GSM SRL (CUI 34288626)
Cod CPV
32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.434 RON
Valoare atribuită
8.434 RON
Data publicării
02.09.2026 12:51
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 12:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.434 RON

din 8.434 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.