Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii Paza Scoala Gimnaziala Alunu

Număr anunț
DA41106397
Autoritate contractantă
COMUNA ALUNU (CUI 2541363)
Furnizor / câștigător
DELGUARD SRL (CUI 22551191)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.912 RON
Valoare atribuită
37.912 RON
Data publicării
03.09.2026 12:04
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 12:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.912 RON

din 37.912 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.