Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de mentenanță și igienizare pentru aparatele de aer condiționat

Număr anunț
DA41106218
Autoritate contractantă
COMUNA CORBEANCA (CUI 4611538)
Furnizor / câștigător
MASTER HEAT CONSTRUCT SRL (CUI RO17299269)
Cod CPV
50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.440 RON
Valoare atribuită
13.440 RON
Data publicării
03.09.2026 11:56
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 12:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.440 RON

din 13.440 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.