Ofertă acceptată Cumpărare directă

Combo-Pack Original Epson CMYK, nr.101, pentru L4150|L4160|L6160|L6170|L6190, 70mlx3+127mlx1

Număr anunț
DA41105768
Autoritate contractantă
S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
Furnizor / câștigător
INTER MEDIA SYS CONSULTING SRL (CUI RO24402609)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
412 RON
Valoare atribuită
412 RON
Data publicării
03.09.2026 11:39
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 12:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

412 RON

din 412 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.