Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare diverse piese si accesorii pentru imprimanta

Număr anunț
DA41105296
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "GHEORGHE LAZAR (CUI 3520067)
Furnizor / câștigător
CJ SOLUTIONS S.R.L. (CUI 47103061)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
303,55 RON
Valoare atribuită
303,55 RON
Data publicării
03.09.2026 11:19
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 12:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

303,55 RON

din 303,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.